Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Didžiąsias metų šventes pasitikime saugiai

fejerverkaiDidžiąsias metų šventes įprastai lydi į dangų kylantys fejerverkai, tačiau gražus reginys neretai baigiasi skaudžiomis nelaimėmis. Gyventojai nukenčia dėl neatsargaus elgesio su pirotechnikos priemonėmis, taip pat šios priemonės teršia aplinką, gąsdina gyvūnus bei kelia stresą nuo karo pabėgusiems žmonėms.

Tauragės rajono savivaldybės administracija primena, kad Lietuvos Respublikos civilinių pirotechnikos priemonių apyvartos kontrolės įstatymo 17 straipsnio 1 dalies 2 punkte nurodyta, jog draudžiama naudoti civilines pirotechnikos priemones arčiau kaip 30 metrų nuo mokyklų, gydymo ir reabilitacijos įstaigų, šarvojimo patalpų, jeigu tai nesuderinta su pastatų (statinių) ar patalpų valdytojais. Išimtis taikoma F1 kategorijos fejerverkams, kurie kelia labai mažą pavojų, labai mažai triukšmo ir yra skirti naudoti aptvertose teritorijose, gyvenamosiose patalpose.

Civilines pirotechnikos priemones draudžiama naudoti, jeigu tai trikdo viešąją rimtį, nuo 22.00 val. iki 8.00 val. (išskyrus renginius, kuriems išduotas leidimas), kitu teisės aktuose nustatytu ar savivaldybės tarybos nustatytu laiku.

Linkime gražių ir saugių švenčių!

Pasidalinkite
Scroll to Top