Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Didžiosios metų šventės pandemijos metu: kokie pokyčiai laukia tauragiškių?

Atsižvelgiant į esamą epidemiologinę situaciją šalyje, didžiąsias metų šventes pasitiksime kitaip nei įprastai. Siekiant išvengti žmonių susibūrimų, nuspręsta, kad tradicinis eglutės įžiebimo šventės koncertas šiais metais neįvyks. Nepaisant to, Tauragėje bus įgyvendintos naujos idėjos, kurios padės sukurti šventinę nuotaiką. 

„Turėsime interaktyvią miesto eglutę, nuo gruodžio 4 dienos mieste bus įkurta eglučių alėja, kuri tęsis nuo J. Viktoro Kalvano parko iki pat Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios“, –  apie naujus šventinio laikotarpio planus pasakoja administracijos direktorius Modestas Petraitis.

Prie minėtos eglučių alėjos iniciatyvos gali jungtis visi norintys. Eglutėmis ir jų pastatymu pasirūpins šventės organizatoriai. Iniciatyvos dalyviai – mokyklų, rajonų bendruomenės, įstaigos, įmonės ar organizacijos kviečiamos papuošti eglutes originaliais, ekologiškais žaislais ar kitomis puošmenomis. Tauragės kultūros centras informuoja, kad apie dalyvavimą kuriant šventinių eglučių alėją galima pranešti iki lapkričio 20 d. el. paštu [email protected] arba telefonu 8 656 50 929.

„Mums visiems norisi, kad Tauragės bendruomenė Kalėdas sutiktų įspūdingai, džiaugsmingai ir įsimintų ilgam. Renginio organizatoriai planuoja dėti visas pastangas į eglutės vizualizaciją. Tauragiškiai galės pasigrožėti ne tik gražuole eglute, bet ir pasivaikščioti eglučių alėja. Klausysimės kalėdinės muzikos, giesmių ir kartu kursime Kalėdų dvasią ir kalėdinę nuotaiką mieste!“,– sako Tauragės rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Danutė Naujokienė.

Kultūros skyriaus vedėja pabrėžia, jog nors dėl epidemiologinės situacijos tenka koreguoti tradicinių žiemos švenčių organizacinius planus, svarbu susitelkti ir prisitaikyti prie esamos situacijos. 

Pasidalinkite
Scroll to Top