Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Didžiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu

atliekosRugsėjo 3, 10 ir 17 dienomis UAB „Econovus“ Tauragės rajone vykdys didžiųjų, buityje susidarančių pavojingų, elektros ir elektroninės įrangos atliekų surinkimą apvažiavimo būdu.

Bus surenkami seni baldai, čiužiniai, kilimai, langų rėmai, durys, dviračiai, vežimėliai, baterijos, akumuliatoriai, buitinės chemijos produktai, dažai, skiedikliai, cheminėmis medžiagomis užterštos pakuotės, tepalai ir kiti naftos produktai, elektroninės įrangos atliekos ir pan.

Gyventojai, norintys pasinaudoti šia nemokama paslauga, atliekas turi pristatyti į lentelėje nurodytą vietą nurodytu laiku (atkreipiame dėmesį, kad iš anksto sunešti atliekas draudžiama). Lentelę rasite ČIA.

Atkreipiame dėmesį, kad buityje susidariusios pavojingos atliekos turi būti tinkamai supakuotos – atskirtos pagal rūšis, pageidautina originalioje pakuotėje arba sandariose talpose, kad neišsilietų, neišbirtų ir nesusimaišytų tarpusavyje.

Primename, kad Tauragės rajono savivaldybės gyventojai didžiąsias atliekas, automobilines padangas, buitinę techniką, antrines žaliavas (popierių, plastiką, stiklą), statybos ir griovimo atliekas, įvairias pavojingas atliekas nustatytomis normomis nemokamai gali pristatyti į Tauragės didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę (DASA), esančią adresu: Paberžių g. 14a, Tauragės mieste.

DASA darbo laikas: I ir VII – nedarbo diena, II –V nuo 10.00 iki 18.00 val., VI nuo 10.00 iki 15.30 val. Pietų pertrauka nuo 13.00 iki 13.30 val. Daugiau informacijos apie į DASA priimamas atliekas galima rasti ČIA.

Kilus klausimams dėl atliekų surinkimo apvažiavimo būdu prašome skambinti į UAB „Econovus“, tel. (8 640) 80081.

Pasidalinkite
Scroll to Top