Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pritarta automobilių stovėjimo aikštelės techninio projekto rengimui

Tauragės mieste tarp Bažnyčių g. 20, 20 A, 20 B, 20 C, 20 D, 20 E ir 22 esanti itin prastos būklės, duobėta automobilių stovėjimo aikštelė bus sutvarkyta. Aikštelės techninio projekto rengimui ir jos remontui pritarė Tauragės rajono taryba.

Pagal Savivaldos įstatymo 48 straipsnio 2 dalį „savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto savininko funkcijas, susijusias su savivaldybei nuosavybės teise priklausančiu turtu, remdamasi įstatymais įgyvendina savivaldybės taryba“, todėl naujo statinio statybai buvo reikalingas tarybos pritarimas. Toliau bus kreipiamasi į Nacionalinę žemės tarnybą dėl sutikimo statyti statinį valstybinėje žemėje išdavimo ir atliekami kiti statinio projektavimo darbai.

Pačiame miesto centre esanti automobilių stovėjimo aikštelė ne tik nepuošia miesto, bet ir yra nepatogi gyventojams. Tarp turgelio ir kitų paslaugas teikiančių vietų esančioje  aikštelėje numatyta įrengti lietaus nuotekų tinklus, apie 20-30 automobilių stovėjimo vietų.

Tikslesnė informacija apie automobilių stovėjimo vietų skaičių ir planuojamų atlikti darbų vertę, bus žinoma parengus techninį projektą.  Pasak statybos skyriaus vedėjo Fausto Sragausko, dokumentų rengimas gali užtrukti, todėl kalbėti apie techninio projekto baigimą dar anksti, tačiau svarbu, kad žengtas lauktas ir svarbus žingsnis darbų pradžios link. 

[ngg src=”galleries” ids=”106″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top