Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Globos savaitės renginiai Tauragėje

Tradiciškai pirmąjį liepos savaitgalį Lietuvoje minima Globėjų diena. Jai paminėti visą savaitę, birželio 28-liepos 4 dienomis, Lietuvoje vyks specialūs globėjų savaitės renginiai – susitikimai, piknikai, pokalbiai su globėjais, filmų peržiūros ir kt. Renginių metu visuomenei bus pasakojama apie globą, jos svarbą, globėjo vaidmenį ir jo prasmingumą bei pagerbiami patys globėjai, padėkojant jiems už globojamus ar užaugintus vaikus.

Globos savaitę Tauragės savivaldybėje vyks šie renginiai:

  • Birželio 29 d. 18 val. Tauragės šeimos gerovės centro globos centro psichologės Jūratės Savickienės virtuali paskaita „Globa – meilės dalijimas ar asmenybės augimas?“ Daugiau informacijos apie renginį rasite ČIA.
  • Birželio 30 d. 15 val. Tauragės B. Baltrušaitytės viešoje bibliotekoje virtualus pokalbis su budinčia globotoja Jūrate Latožiene „Kokia yra vaikų globėjo kasdienybė? Džiaugsmai ir iššūkiai.“ Daugiau informacijos apie renginį rasite ČIA.
  • Liepos 1 d. 14 val. edukacinis renginys (pynimas iš vytelių, atvirukų gamyba, piešimas ant tekstilės, pokalbiai apie globą) Tauragės šeimos gerovės centre. Daugiau informacijos apie renginį rasite ČIA.

Pasidalinkite
Scroll to Top