Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Į „Ryterna Modul Mototourism Rally“ išlydėtos Tauragę atstovausiančios komandos

Šiandien Tauragės rajono vicemerė Virginija Eičienė susitiko su tauragiškiais, atstovausiančiais mūsų Savivaldybei „Ryterna Modul Mototourism rally“. Komandos prisidės prie garbingos misijos – skleis žinią apie Tauragės rajoną visoje Lietuvoje. Vicemerė ralio dalyviams padėkojo už iniciatyvumą garsinant Tauragės kraštą, įteikė mūsų krašto atributiką  ir palinkėjo sėkmingos kelionės.

Ryterna Modul Mototourism Rally – intelektualus kultūrinis ralis po visą Lietuvą. Tai vienintelis renginys, kai per vieną dieną šimtai intelektualių motociklininkų pažins ir aplankys karvedžio Jono Karolio Chodkevičiaus, mokslininko, kunigo, gydytojo Jurgio Ambrozijaus Pabrėžos, lietuviškojo Šekspyro – Vytauto Mačernio, Archeologės Marijos Gimbutienės, Archyvų metams skirtus istorinius objektus ir varžysis dėl turiningiausios kelionės. Iškilmingas finišas vyks Kauno miesto centre.

Didžiausias Lietuvos pažinimo žygis prasidės rugpjūčio 21 dieną. Jo metu šimtai motociklininkų entuziastų aplankys daugiau kaip 30 objektų, susijusių su Lietuvos kultūra, istorija ir paveldu.

Žygyje dalyvaus ir žinią apie Tauragę skleis „Jūros nublokšti“, „Jūros ragas“ ir „Ratai veža“ komandos. Šiame motociklų ralyje komandos iš Tauragės dalyvaus jau trečiąjį kartą. 

[ngg src=”galleries” ids=”76″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top