Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

„Keliaujantys jaunimo metai“: diskusijos, interaktyvios ir aktyvios veiklos, pasirodymai

Lietuvos Respublikos Seimas 2022-uosius metus paskelbė Lietuvos jaunimo metais, o Europos Parlamentas – Europos jaunimo metais. Jaunimo metai suteikia galimybę atkreipti visuomenės dėmesį į jaunimo situaciją ir jaunimo problemas Lietuvoje ir Europoje, inicijuoti diskusijas ir tinkamų sprendimų priėmimą bei palengvinti jaunimo pilietinio aktyvumo įsitvirtinimo procesą Lietuvoje.

Viena iš Jaunimo metų iniciatyvų – Jaunimo reikalų agentūros organizuojamas 9 renginių ciklas „Keliaujantys jaunimo metai“. Šių renginių tikslas suburti Lietuvos apskričių jaunimą, dirbančius su jaunimu, sprendimų priėmėjus ir visus kam ne svetima jaunimo politika ir pakviesti juos diskutuoti, susipažinti su galimybėmis Tauragės apskrityje ir Europos Sąjungoje. Rugsėjo 30 d. Tauragės, bendruomenių namuose vyks paskutinysis, devintasis renginių ciklo renginys kartu su Tauragės jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjungos „Tauragės apskritasis stalas“ organizuojama Jaunimo konferencija. Renginio metu dalyvių laukia jaunimo galimybių mugė, diskusijos, interaktyvios ir aktyvios veiklos, pasirodymai bei konferencija su jaunimui dirbantiems specialistams.

Jaunimui skirtų diskusijų metu bus kalbama apie jaunimo politiką, jaunimo įtraukimą ir įgalinimą vietiniu bei nacionaliniu lygiu, apie karjeros galimybes, emocinę sveikatą. Su jaunimu dirbantys specialistai konferencijos metu klausysis pranešimų apie darbą su disleksijos sutrikimą turinčiais jaunuoliais, „Nepatogaus kino“ įrankio naudojimą darbe su jaunimu ir XXI amžiaus jaunimo priklausomybes ir kaip su jomis kovoti.

Renginio data: rugsėjo 30 d. (penktadienis).
Renginio laikas: 13.00-17.00 val.
Renginio vieta: Tauragės bendruomenių namai, Vytauto g. 141, Tauragė.

Renginys nemokamas.

Plačiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/450521527027505

Pasidalinkite
Scroll to Top