Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Į Tauragės ligoninę pristatyta pirmoji vakcinų nuo COVID-19 siunta

Šiandien į Tauragės ligoninę pristatyta dviejų farmacijos kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ bendrai sukurtos vakcinos pirmoji siunta. Pirmoji vakcinų siuntą į Tauragę atvyko iš Klaipėdos universitetinės ligoninės.

Pirmosios vakcinos dozėmis šiandien bus paskiepyta apie 50 COVID-19 skyriuose dirbančių darbuotojų, skubiosios pagalbos – priėmimo skyriuose paslaugas teikiančių darbuotojų ir kitiems, kurie turi didelę riziką susirgti COVID-19 liga. Dar 60 vakcinos dozių Tauragės ligoninės darbuotojams skiepyti bus gauta gruodžio 29 d. (trečiadienį).

Per pirmąjį kitų metų ketvirtį ketinama paskiepyti visus šalies medicinos darbuotojus. Atvykstant naujoms vakcinų siuntoms, bus pradėti skiepyti palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas teikiančių įstaigų darbuotojai ir pacientai bei socialinių įstaigų darbuotojai ir gyventojai, vaistinių darbuotojai, vyresni nei 65 metų amžiaus asmenys, gretutinėmis ligomis sergantys asmenys, artimo ar ilgalaikio socialinio kontakto negalintys išvengti ar visuomenei svarbias funkcijas vykdantys darbuotojai (viešąją tvarką palaikantys darbuotojai, priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo, muitinės, sienos apsaugos sistemoje dirbantys asmenys, kariškiai, švietimo įstaigų, energetikos, maisto pramonės darbuotojai ir pan.). Vakcinai pasiekus visas prioritetines grupes – skiepytis kviesime visus norinčiuosius.

Pasidalinkite
Scroll to Top