Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Į Tauragės pilies aikštę vėl atkeliavo Nacionalinis kraujo centras: gyventojai kviečiami vakcinuotis

Šiuo metu vyksta Nacionalinio kraujo centro vakcinacijos turas per Lietuvą, kurio metu visi norintys be išankstinės registracijos gali gauti vakciną nuo COVID-19. Atvykusieji gyvos eilės principu skiepijami „COVID-19 Vaccine Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina. Skiepijantis šia vakcina užtenka vienos dozės. Vakcinavimas su Nacionalinio kraujo centro pagalba vykdomas daugiau nei dvidešimtyje savivaldybių, viena iš jų – Tauragės. 

Šiandien (rugpjūčio 17 dieną), nuo 11.00 iki 16.00 val. gyventojai kviečiami atvykti pasiskiepyti į Tauragės pilies aikštę. Norintys pasiskiepyti su savimi turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 

Tai jau antrasis kartas, kai vakcinavimas Tauragėje vyksta su Nacionalinio kraujo centro pagalba. Pirmąjį kartą ši iniciatyva sulaukė daug gyventojų dėmesio, dar prieš vakcinacijos startą prie NKC autobusiuko nusidriekė didelė gyventojų eilė ir per daugiau nei 4 valandas buvo paskiepyta net 450 tauragiškių.

Nors akcijose pasiskiepyti gali bet kurie 18 metų ir vyresni asmenys, organizatoriai ypač ragina šia proga pasinaudoti vyresnio amžiaus senjorus. Mirtingumo ir sergamumo statistika liudija, kad labiausiai nuo COVID-19 nukenčia būtent vyresnio amžiaus senjorai, todėl jie raginami nedelsti ir pasirūpinti savo apsauga nuo koronaviruso.

Nacionalinio kraujo centro informuoja, jog vakcinacijos išvykos metu vyks ir kraujo donorystės akcija.

Iniciatyvą įgyvendina Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija. Akcija organizuojama kartu su savivaldybėmis. Sklandžiam jos įgyvendinimui talkina Caritas.

[ngg src=”galleries” ids=”71″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″] 

Pasidalinkite
Scroll to Top