Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Iki registracijos pabaigos į aplinkosauginį konkursą „Gamtos gerojai ’21“ liko savaitė

Visus neabejingus aplinkai, gamtai, gyvybei mokinius, mokytojus ar ugdymo įstaigų bendruomenes projekto „Gamtos herojai‘21“ organizatoriai kviečia teikti paraiškas į jau antrus metus iš eilės vykstančius apdovanojimus, kuriais siekiama ekologijos principus jaunajai kartai pradėti formuoti dar mokykloje. 

Konkurso „Gamtos herojai ‘21“ tikslas – netik įvertinti, bet ir paviešinti bei apdovanoti gamtosaugos srityje aktyviai veikiančias ugdymo įstaigų bendruomenes už jų nuveiktus darbus saugant gamtą, prisidedant prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo bei aktyvios aplinkosauginių idėjų sklaidos savo aplinkoje, tokiu būdu rodant pozityvų ir siektiną pavyzdį kitoms ugdymo įstaigoms.

Jei estate neabejingas aplinkai, gamtai, gyvybei bei konstruktyvus, aktyvus, žingeidus, atsakingas, o galbūt pažįstate tokį mokinį, mokytoją, ar žinote ugdymo įstaigos benduomenę – pildykite registracijos formą. 

REGISTRACIJA

Registracija konkursui vyksta iki spalio 22d. Konkurse gali dalyvauti visos suinteresuotos ugdymo įstaigos ir pedagogai bei mokyklinio amžiaus vaikai (1-12 klasės). Dalyvavimas konkurse – nemokamas!

Dalyviai nominuojami trijose kategorijose:

  • metų aplinkosauginio ugdymo įstaiga;
  • metų ekologiškiausias pedagogas;
  • metų aplinkai draugiškiausias mokinys.

VERTINGI PRIZAI

„Gamtos herojai‘21“ bus vertinami nacionaliniu ir regioniniu lygmenimis, o geriausiųjų laukia ne tik malonus dėmesys, bet ir rėmėjų prizai – studijos „Denim Diaries“, kurioje perdirbamas džinsas, įkūrėjos Mildos Paukštės edukacija bei prizai, originalius suvenyrus bei interjero detales iš sulūžusių riedlenčių kuriančio Simo Sonkino sukurti trofėjai bei pagrindinis prizas, kurio steigėjas – pirmoji ir didžiausia Lietuvoje licencijuota pakuočių tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“.

Susipažinti su konkurso nuostatais galite čia.

[ngg src=”galleries” ids=”120″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top