Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Informaciją apie artimųjų kapus 39-iose Tauragės kapinėse jau galima rasti skaitmeninėje „CEMETY“ sistemoje

 

Kapinių skaitmeninimo sistemos „Cemety“ pagalba, nuo šiol rasti savo artimųjų kapus, juos aplankyti bei pagerbti atminimą, bus lengviau ir paprasčiau.

Norintiems aplankyti artimą žmogų jo amžinojo poilsio vietoje, bet nežinantiems tikslios palaidojimo vietos, suskaitmenintose kapinėse tai padaryti nesunku – tereikia į paieškos sistemą svetainėje www.cemety.lt įvesti mirusio žmogaus vardą ir pavardę (arba tik fragmentą). Sistema parodys kapavietės numerį bei vietą kapinėse, kapavietės nuotraukų bei kas dar palaidota toje kapavietėje, o navigacinė sistema atves tiesiai prie kapavietės.

Įgyvendinant dalinai Europos Socialinio fondo, nacionalinio biudžeto ir savivaldybių lėšomis finansuojamą projektą 10.1.3-ESFA-R-920-71-0001 „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“ Tauragės rajono savivaldybėje suskaitmenintos 39 kapinės. Internetinė kapaviečių sistema „Cemety“ leis seniūnijos darbuotojui, atsakingam už kapinių priežiūrą, operatyviau aptarnauti gyventojus, besikreipiančius dėl leidimo laidoti. Inventorizavus kapines, suregistruojamos apleistos ir neprižiūrimos kapavietės, užimti ir laisvi plotai – atsiranda galimybė tvarkingai bei skaidriai organizuoti laidojimus senose ir naujose kapinėse, tvarkingai ir pagal numatytus įstatymus administruoti bei saugoti būtinus velionių ir atsakingų už kapavietes asmenų duomenis.

Sistema nuolatos atnaujinama, todėl pamačius netikslumų prašome www.cemety.lt užpildyti informacijos atnaujinimo formą arba pridėti atnaujintą kapavietės nuotrauką.

Šioje interneto svetainėje taip pat galite rasti informacija ir apie suskaitmenintas kitų savivaldybių kapines. Šiuo metu informaciją pateikusios 35 Lietuvos savivaldybės.

 

Projektas bendrai finansuojamas iš ES socialinio fondo lėšų.

Pasidalinkite
Scroll to Top