Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Iniciatyva „Skirtingos spalvos“: už gyvenimą be socialinės atskirties

Norime pasidžiaugti bendradarbiavimo su VšĮ „Skirtingos Spalvos“ pradžia. Socialinė iniciatyva kalba apie spalvotas žmonių istorijas, kurių drąsa ir noras dalintis savo gyvenimu keičia ne tik visuomenės supratimą apie ligas, bet ir požiūrį – „žmogus – žmogui“.

Organizuodami interviu su sergančiųjų bendruomenių nariais, rengdami į ligas orientuotus renginius ir socialines kampanijas, iniciatyva „Skirtingos Spalvos“ ragina drąsiai kalbėti apie tai, ką dažnu atveju stengiamasi nuslėpti – diagnozę, pakeitusią gyvenimą.

Kartu su iniciatyvos komanda vienysimės tam, kad sumažintume socialinį atskirtį visuomenėje. Tikime, jog bendradarbiaudami sukursime gražių ir į miestiečių gyvenimą įvairesnių ir šviesesnių spalvų atnešančių prasmingų projektų. Neabejojame, kad skleisdami žinią drauge, padėsime Tauragės savivaldybės gyventojams įgyti drąsos, kurios reikia garsiai dalijantis asmeninėmis, jautriomis istorijomis.

Trumpai apie VšĮ „Skirtingos Spalvos”

„Skirtingos Spalvos” – iniciatyva, kuri siekia pokyčių visuomenėje bei pateikia motyvuojančias žmonių istorijas tų, kurie susidūrę su sunkia diagnoze nepasiduoda, bet priešingai, daro kilnius darbus ir siekia savo svajonių.

Kviečiame susipažinti: www.skirtingosspalvos.lt

Pasidalinkite
Scroll to Top