Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Iškilminga vėliavų pakėlimo ceremonija ir VILVI Group veiklos pristatymas tarybos nariams

Vakar Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariai, meras Dovydas Kaminskas ir administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė lankėsi Vilkyškių pieninėje (VILVI), kur vyko iškilminga vėliavų pakėlimo ceremonija, pristatyta VILVI Group veikla, ateities planai bei surengta ekskursija į išrūgų gamyklą, kuri savo dydžiu prilygsta 8 aukštų namui ir yra viena didžiausių investicijų Tauragėje.

„Pasaulis mus jau žino. Kas mėnesį čia pagaminama apie 2 tūkst. tonų sausų pieno produktų, kurie iškeliauja į įvairias pasaulio šalis“ – sakė įmonių grupės generalinis direktorius Gintaras Bertašius.

Už šio projekto įgyvendinimą direktorius dėkojo savo darbuotojams, rajono vadovams, kurie palaikė šią idėją ir bendromis pastangomis bei lėšomis pavyko atvesti dujas, kurios buvo reikalingos naujos gamyklos veiklai.

Direktorius pasidžiaugė jog išrūgų miltelių gamybos ceche esanti įranga atitinka aukščiausius kriterijus. Pasak jo, įranga pristatyta iš įvairių pasaulio šalių: Portugalijos, Lenkijos, Vokietijos, Danijos ir net Naujosios Zelandijos. Iš viso į šį projektą investuota 32 mln. Eur, sukurta apie 300  darbo vietų.

Savivaldybės meras Dovydas Kaminskas padėkojo už ryžtą ir pozityvų požiūrį į naujas technologijas, kurios leidžia pasiekti geresnių rezultatų. D. Kaminskas džiaugėsi, projekto įgyvendinimu, naujai įkurtomis darbo vietomis Tauragėje, produktų kokybe, jų eksportu į kitas pasaulio šalis ir galimybe tikėtis naujų investicijų.

VILVI Group veiklos pristatyme dalyvavę tarybos nariai domėjosi, ar nebijoma konkurencijos, kurioje vietoje buvo įsikūrusi pirmoji Tauragės tarpukario pieninė, koks procentas produkcijos yra eksportuojamas ir diskutavo kitais su įmonės veikla bei pasiekimais susijusiais klausimais.

G. Bertašius atskleidė, kad net 83 proc. gaunamų pajamų yra iš eksporto. Pasak jo, pardavimai vykdomi daugiau kaip 60-yje pasaulio šalių.

Iš viso VILVI Group sudaro šešios įmonės, naujausia įmonė įsigyta balandžio mėnesį, Latvijoje.

[ngg src=”galleries” ids=”97″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top