Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Jau šį savaitgalį minėsime 514-ąjį Tauragės gimtadienį!

Jau šį savaitgalį (birželio 4-6 dienomis) minėsime 514-ąjį Tauragės gimtadienį! Trijų dienų šventinėje programoje numatytos įvairios parodos, diskusijos, sporto renginiai, koncertai, veiklos vaikams ir suaugusiems. 

Šventinį savaitgalį atidarysime penktadienį 20.00 val.  Tauragės kultūros rūmų kiemelyje, kur sveikinimo žodį tars rajono meras Dovydas Kaminskas, o į gyvo garso koncertą pakvies grupė „Folk Trio“. 21.30 val. prasidės  įspūdingas grupės Viduramžiai.lt ugnies šou, o iškart po jo – filmas „Kol dar neatėjo audra“, kurį galėsite stebėti iš automobilių Tauragės kultūros rūmų automobilių stovėjimo aikštelėje.  

Penktadienį ir šeštadienį 20.30 val., 21.30 val., ir 22.30 val. Kartų parke vyks dar nematytas vandens fontanų šou, o šeštadienį nuo 10.00 val. mažieji dalyviai ir jų tėveliai kviečiami nemokamai pramogauti Pilies aikštėje.

Šių metų miesto šventės programa suskirstyta į tam tikrus maršrutus, taigi keliaudami šventės organizatorių sudarytais maršrutais susidursite ne tik su tradicinėmis miesto šventės pramogomis, bet ir naujovėmis. Bažnyčių gatvėje bus galima pamatyti įstaigų, organizacijų, bendruomenių, šeimų ar pavienių gyventojų sukurtus, pagamintus Tauro ragus – mūsų krašto istorinį simbolį. Miesto šventės metu vyks menų festivalio „Kvadratu“ pristatymas ir pokalbis su fotomenininku M. Kavaliausku, VšĮ „Aktyvi Tauragė“ pristatys savo veiklą, vyks sporto centro ugdymo grupių parodomosios treniruotės.

Pirmą kartą organizuojama labdaros iniciatyva „Akimirka su augintiniu“, kuri vyks šeštadienį nuo 12.00 val. Tauragės atviroje jaunimo erdvėje. Taip pat suplanuota iškilminga Garbės piliečių regalijų įteikimo ceremonija, vyksianti šeštadienį 14.00 val. Tauragės kultūros rūmuose. Tauragiškiai kviečiami stebėti meno kolektyvų pasirodymus „Vasariški sveikinimai Tauragei“, Moterų šokių grupės „Vėtrubė“, jaunimo džiazo orkestro solistės, vokalinės grupės „Diena“ koncertą Tauragei, Liaudies teatro spektaklį „Mirta Čičinbiraitė“, Šeiko šokio teatro spektaklį-istorinę ekskursiją „Šachas Prūsijai. Luizė Mėmelyje“ ir kt. Dalis renginių bus tiesiogiai transliuojami Tauragės rajono savivaldybės „Facebook“ paskyroje ir TVK.  

Organizatoriai gimtadienio metu stengsis ne tik sukurti ypatingą šventę žiūrovams, bet ir sieks užtikrinti maksimalų lankytojų saugumą. Renginių metu bus laikomasi visų tuo metu galiosiančių Pasaulinės sveikatos organizacijos ir valstybės institucijų rekomendacijų.

Šventinio savaitgalio programa

Pasidalinkite
Scroll to Top