Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Jaunimas kviečiamas leisti laiką „Savanorystės skvere“

Birželio 4 dieną įvyko „Savanorystės skvero“, esančio prie Tauragės atvirojo jaunimo centro, atidarymas. Renginio metu svečiai turėjo progą pirmieji išbandyti skvere esančius stalo teniso ir šachmatų stalus, pažaisti stalo žaidimus, pasivaišinti ledais ir pabendrauti.

2022-ieji paskelbti savanorystės metais, taip siekiama ne tik pažymėti savanorystės įteisinimo Lietuvoje dešimtmetį, bet ir atkreipti dėmesį į visuomenės įsitraukimo į savanorišką veiklą svarbą. „Savanorystės skvero“ pavadinimo idėja kilo Tauragės atvirajame jaunimo centre besilankantiems jaunuoliams, kadangi Tauragės atviras jaunimo centras yra pagrindinė savanorių susirinkimo vieta, o centrą koordinuojanti organizacija „Tauragės apskritasis stalas“ vienija jaunuosius Tauragės savanorius, yra vienintelė akredituota savanoriška veiklą organizuojanti organizacija Jaunimo savanoriškos tarnybos programoje. 

Jaunimas kviečiamas drąsiai naudotis skvere esančiais įrengimais ir tuo pačiu apsilankyti Tauragės atvirajame jaunimo centre.

Tauragės atvira jaunimo erdvė

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top