Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Jaunimo darbuotojai atstovavo Tauragę tarptautinėje konferencijoje

Birželio 29 d. Klaipėdoje tarptautinėje jaunimo politikos konferencijoje “The Rhythm of Youth” („Jaunimo ritmu“) dalyvavo ir Tauragės rajono savivaldybės atstovai – jaunimo reikalų koordinatorė Inga Meištininkaitė ir jaunimo darbuotojai Toma Mockuvienė, Laurynas Kryžauskas ir Vidmantas Pamedys.

Tauragės atstovai konferencijoj "Jaunimo ritmu"

Konferencijoje klausytasi jaunimo politikos lauko veikėjų diskusijos apie dirbtinio intelekto vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje ir pačio jaunimo gyvenime, taip pat pranešimų apie neuromarketingą bei tvarią lyderystę. Vėliau bendrauta su jaunimo darbuotojais iš Lietuvos, Ukrainos ir Lenkijos, dalintasi gerąja patirtimi, aptartos bendrų projektų galimybės, jaunimo centrų veiklos kryptys ir kylantys iššūkiai, jaunimo aktyvumas ir motyvacija, skaitmeninių įrankių naudojimas darbe su jaunimu.

Tokio pobūdžio konferencijos ne tik padeda jaunimo darbuotojams patobulinti savo kvalifikaciją, įgyti naujų žinių darbo su jaunimu srityje, tačiau taip pat leidžia užmegzti ryšius su jaunimo darbuotojais iš kitų Lietuvos savivaldybių arba netgi kitų valstybių.

Pasidalinkite
Scroll to Top