Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Jaunimo Europos Komandoje ir tauragiškis

Tauragė Jaunimo Europos Komandoje (JEK) vėl turi savo atstovą – Vilių Alekną. Vilius – aktyvus jaunuolis, savanoris, prisidedantis prie mieste vykstančių renginių ir iniciatyvų ir besidomintis Europos Sąjunga bei jos teikiamomis galimybėmis jaunimui.

„Nepameluosiu pasakydamas, jog Jaunimo Europos Komanda – vienas geriausių vietų tobulėti visapusiškai. Be galo džiaugiuosi prisijungęs prie šios komandos ir tikiu, kad per šiuos dvejus metus man pavyks sudominti ir paskatinti jaunimą daugiau domėtis Europos Sąjunga bei jos suteikiamomis galimybėmis“ – sako Vilius.

2022-2023 m. 17 jaunų žmonių iš visos Lietuvos dalinsis naujienomis bei kvies kalbėtis apie Europos Sąjungą. Nuo šiol JEK narius bus galima rasti 21 mieste ir miestelyje: nuo Tauragės iki Zarasų, nuo Joniškio iki Lazdijų.

Nuo 2009 m. JEK tinkle veikė daugiau nei 200 narių, kurie surengė virš 3000 užsiėmimų apie Europos Sąjungą. Jaunimo Europos komandos nariai yra jaunų žmonių, galinčių šiuolaikiškai ir suprantamai pristatyti Europos Sąjungos temas bendraamžiams, tinklas Lietuvoje.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Išankstinė registracija paramai
2023/2024 metų šildymo sezonas: ką svarbu žinoti?
Tauragės rajono savivaldybės gyventojai jau ...
Skaityti daugiau »
Sniego valymo automobilis
Kaip žiemą prižiūrimi valstybinės reikšmės keliai?
Žiemos sezonu galima pastebėti, kad ...
Skaityti daugiau »
Statinių prieinamumo vertinimo įrankis – stasis.lt
Lietuvoje yra tūkstančiai visuomeninės paskirties ...
Skaityti daugiau »
Scroll to Top