Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Jono Viktoro Kalvano parke atnaujinta riedlenčių rampa

Jono Viktoro Kalvano parke esantis riedlenčių parkas – viena iš jaunimo pamėgtų vietų. Riedlentininkai, riedutininkai ir BMX dviračių mėgėjai čia renkasi atlikti įvairius triukus, mokytis naujovių ir gerai praleisti laiką. Tiesa, nuo šiol tai daryti bus dar maloniau ir saugiau – parke atnaujinta nusidėvėjusi rampos danga.

Tauragėje riedlenčių parkas atidarytas 2017 m. Jis pastatytas už lėšas, kurias tauragiškių komanda laimėjo „Velomaratono“ metu. Tuomet prizą riedlenčių parkui įrengti skyrė amerikiečių kompanija „Amway“.

Riedlentininkų parkas skirtas ne tik riedutininkų, riedlentininkų ir BMX dviračių mėgėjams, bet ir šios sporto šakos profesionalams. „Džiaugiamės, kad Tauragėje yra sporto infrastruktūros poreikis ir jaunimas noriai renkasi aktyvų poilsį bei turi galimybę užsiimti mėgstama veikla“,–  sako administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė.

Atnaujinta rampos danga padės užtikrinti saugią aplinką, o jaunimui suteiks galimybių treniruotis ir išmokti naujų triukų bei išbandyti savo jėgas.

[ngg src=”galleries” ids=”84″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top