Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kaip ir kam pranešti apie neveikiančius gatvių šviestuvus?

ApšvietimasTauragės rajono gyventojai, pastebėję neveikiančius gatvių šviestuvus kviečiami nedelsti ir apie tai pranešti elektros tinklus prižiūrinčiai įmonei UAB „Dunokai“, gyvenamosios vietos seniūnijai arba internetu adresu www.tvarkaumiesta.lt

Gyventojai greičiau pastebi, kad jų gyvenamojoje aplinkoje neveikia gatvės šviestuvas, todėl pirmiausia skatiname informuoti apie gedimą, o nelaukti, kol problema bus išspręsta. Į gautus pranešimus yra reaguojama iškart, net ir savaitgaliais ar švenčių dienomis.

„Jeigu įvyksta didelis gedimas savaitgalį ar per šventes, Tauragės miesto seniūnas susisiekia su mūsų darbuotoju ir dažniausiai problemos yra išsprendžiamos iš karto“,– sako UAB „Dunokai“ administratorė Ligita Bernikienė.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus teigia, kad į visus pranešimus stengiasi reaguoti kuo įmanoma greičiau, vis dėlto, kartais problemos šalinimas dėl gedimų elektros linijose ar didesnių ESO darbų užtrunka ilgiau, nei norėtųsi. „Jei fiksuojamas rimtesnis gedimas tenka kreiptis į rangovą dėl garantijos, įsigyti naują šviestuvą. Visa tai gali užtrukti kelias dienas ar net savaites.

Tauragės miesto seniūnija pažymi, kad gatvių apšvietimas Tauragėje kiekvienais metais gerėja, visos gatvės tamsiuoju paros metu yra apšviestos. Taip pat jau keletą metų senos, neefektyvios, daug elektros energijos naudojančios lempos yra pakeistos moderniais LED šviestuvais.

Apie įvykusį  šviestuvų gedimą Tauragės miesto gyventojai gali pranešti:

Apie įvykusį  šviestuvų gedimą Tauragės rajono gyventojai gali pranešti:

Pasidalinkite
Scroll to Top