Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kalėdinis traukinukas, kalėdinis šeimų bėgimas ir didžioji kalėdinė mugė – jau šį savaitgalį!

Kalėdinis traukinukas, kalėdinis šeimų bėgimas ir didžioji kalėdinė mugė – jau šį savaitgalį!

Nuo gruodžio 16 iki gruodžio 18 d. mažuosius tauragiškius džiugins kalėdinis elektrinis traukinukas, kuris minėtomis dienomis važinės nuo 15 iki 20 val.

Siekiant užtikrinti vaikų saugumą, traukinukas važinės tik Pilies aikštės teritorijoje, tad visus norinčius pakeliauti šventiška transporto priemone, kviečiame atvykti į aikštę, prie auksaspalvės miesto eglutės. Išankstinės registracijos nereikia. Pramoga – nemokama.

į Pilies aikštę kviečiame atvykti ir gruodžio 17-ąją, 11 val., čia startuos kalėdinis šeimų bėgimas, kuriame suaugusiųjų lauks 2 km, o vaikų – 400 m. trasos, taip pat atminimo medaliai ir karšta arbata. Dalyvausite? Nepamirškite pasipuošti kalėdiniais kostiumais!

Didžiojoje kalėdinėje mugėje, vyksiančioje gruodžio 17 d. nuo 9 iki 17 val., Viešbučio „Tauragė“ parkingo aikštelėje, rasite įvairių skanėstų savo stalui, Lietuvos dizainerių drabužių, papuošalų ir kitų vienetinių aksesuarų bei suvenyrų iš medžio ir keramikos, kurie netik papuoš jus ir jūsų namus bet ir bus puiki dovana artimiesiems.

Pasidalinkite
Scroll to Top