Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kasmetinė Skaudvilės miesto šventė – jau šį savaitgalį

Jau šį savaitgalį (rugsėjo 10-11 dienomis) Skaudvilėje vyks kasmetinė miesto šventė. Programoje – koncertai, parodos, edukacijos ir kitos veiklos.

Šventė prasidės aktyviai – nuo pat ryto dalyviai varžysis draugiškose paplūdimio tinklinio, futbolo, krepšinio, diskgolfo, smiginio ir stalo teniso bei plūdinės meškerės žvejybos rungtynėse.

Perpiet gyventojai kviečiami į Lietuvos istorijos ekslibrisų galerijos atidarymą Skaudvilės kultūros namuose. Iškart po to – į koncertą „Siela giesmėje nušvinta“, kuriame skambės J. S. Bacho, A. Vivaldi, G. Jautakaitės ir kt. kūriniai.

Mažųjų šventės dalyvių lauks interaktyvi vaikų žaidimų erdvė su meškute Pūke, personažais ir Skaudvilės VDC „Draugystės ratas“, taip pat nemokamas batutų parkas.

Šventės metu skaudviliškiai ir miesto svečiai kviečiami į nemokamą Skaudvilės krašto muziejaus ir A. Čepausko dailės galerijos lankymą, Skaudvilės sinagogos atminimo ženklo atidengimo ceremoniją, senovinių automobilių parodą ir kt.

Pirmąją šventės dieną vainikuos 16 Hz, Dinamikos, Egidijaus Sipavičiaus, Tautinio brando pasirodymai bei šventiniai fejerverkai.

Rugsėjo 11 dieną vyks tautodailininkų. Amatininkų, prekybininkų mugė, teatralizuotas bendruomenių ir įstaigų turgus „Prie tarptautinio kelio – tarptautinis turgus“, Skaudvilės gimnazijos mokinių pleneras „Menų zomatas“ ir kt. Muzikinį pasirodymą surengs Violeta ir Vilius Tarasovai.

Visi miesto šventės renginiai – nemokami.

Pasidalinkite
Scroll to Top