
Tauragės rajono savivaldybės mokyklose surengtos civilinės saugos švietimo pamokos
Gegužės 27 – birželio 6 d. Tauragės rajono savivaldybės gimnazijų I-II klasių mokiniams vyko civilinės saugos švietimo pamokos, kurias vedė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento











