Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Keičiasi socialinės valgyklos atidarymo Tauragėje data

Keičiasi numatyta socialinės valgyklos atidarymo Tauragėje data. Dėl techninių kliūčių, rugsėjo 18 dieną numatytas valgyklos atidarymas neįvyks.

Vėluojant valgyklos įrangos pristatymui, negalima atlikti visų reikiamų procedūrų valgyklos atidarymui. Dėl šios priežasties valgyklos atidarymas nukeliamas į vėlesnį laiką. Nauja atidarymo data bus paviešinta atskiru pranešimu, kai tik maisto paruošimą, gamybą ir maitinimą socialinėje valgykloje organizuosianti nevyriausybinė organizacija „Maisto bankas“ informuos galinti pradėti vykdyti veiklą.

Maistas lėkštėjePrimename, kad įgyvendinant socialinės valgyklos projektą, Tauragės rajono savivaldybės gyventojams, turintiems mažas pajamas, patekusiems į sunkią materialinę padėtį ir jaučiantiems nepriteklių, bus sudaryta galimybė nemokamai papietauti socialinėje valgykloje darbo dienomis nuo 11.00 iki 13.00 val. adresu Vytauto g. 76B-5, Tauragės mieste (buvusi „Rugilės“ kavinė).

Dėl maitinimo paslaugų skyrimo asmenys turi kreiptis ir pateikti prašymus į Tauragės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (Respublikos g. 2, Tauragė, 116 kab., informacija teikiama tel. +370 674 78 268).

Kas gali kreiptis dėl maitinimo socialinėje valgykloje, kokius dokumentus reikia pateikti ir daugiau informacijos – https://taurage.lt/veiklos-sritys/socialine-parama/#soc-programos

Pasidalinkite
Scroll to Top