Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

„Keliaujančių jaunimo metų“ renginyje – diskusija apie santykius, lyčių lygybę bei smurto artimoje aplinkoje prevenciją

KvietimasŠį penktadienį, rugsėjo 30 dieną, Tauragės bendruomenių namuose (Vytauto g. 141) 13-16 val. Žmogaus teisių stebėjimo institutas kartu su Kauno moterų linija organizuoja renginį apie tai, kaip kurti saugius ir sveikus santykius, lyčių lygybę bei smurto artimoje aplinkoje prevenciją.

„Keliaujančių jaunimo metų“ renginyje dalyviai pagilins žinias apie skirtingas smurto artimoje aplinkoje formas ir kaip jas atpažinti, diskutuos apie lygias galimybes, lyčių vaidmenis ir smurto artimoje aplinkoje prevenciją, kartu ieškos sprendimų, kaip vieniems kitus skatinti prabilti šiomis temomis, siekti lygių galimybių bei realių pokyčių visuomenėje.

Renginio metu bus pristatomas ir nemokamai dalijamas pirmasis Lietuvoje smurto prevencijos komiksas „Birutė Bebaimė“ (šviečiamoji priemonė apie smurto artimoje aplinkoje formas), vyks interaktyvios dirbtuvės.

Renginys aktualus tiek jauniems žmonėms (nuo 16 m.) ir suaugusiems, tiek specialistams dirbantiems su jaunimu ir šeimomis. Susidomėjus dalyvavimu, prašome į renginį registruotis ČIA.

Renginio programa

Daugiau informacijos apie renginį

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Scroll to Top