Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

„Keliauk Lietuvoje“ kviečia į seminarą „Unikalumas turizmo versle – kaip kurti keliautojo patirtį?“

Keliauk Lietuvoje logotipasNaujausi tarptautiniai turizmo sektoriaus tyrimai rodo, jog po pandemijos atsigaunančioje kelionių rinkoje keliautojo patirčių kūrimas tampa vis svarbesne industrijos dalimi. Keliautojų apklausose atsispindi poreikis patirti unikalius kelionių nuotykius ir autentiškas patirtis, o skaitmeninės technologijos sukuria vis naujų galimybių, galinčių padėti sukurti interaktyvias patirtis keliautojams.

Kas sudaro keliautojo patirtį? Kaip suprasti turistų poreikius, kas svarbu norint juos atliepti? Kokias neišnaudotas galimybes galime pastebėti į turizmo paslaugą žvelgiant kaip į keliautojo patiriamą nuotykį? Šiuos ir kitus, su turisto patirties sąvoka susijusius klausimus, kviečiame aptarti VŠĮ „Keliauk Lietuvoje“ organizuojamo seminaro „Unikalumas turizmo versle – kaip kurti keliautojo patirtį?“ metu.

Nacionalinė Lietuvos turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ lapkričio 28 dieną kviečia į seminarą, kurio metu bus aptariama į keliautojo patirtis orientuotos paslaugos specifika, pristatomos priemonės ir įrankiai, padedantys tokias paslaugas suteikti bei pateikiami tarptautiniai sėkmingų transformacijų pavyzdžiai.

Renginio data: 2023 11 28
Laikas: 13:00–16:30 val.
Vieta: Bendradarbystės centras „Spiečius“, Dariaus ir Girėno g. 22, 72255 Tauragė
Renginys nemokamas, tačiau dalyvių skaičius ribotas, būtina registracija

Pasidalinkite
Scroll to Top