Savivaldybės tarybos komitetų posėdžių darbotvarkės

2024-02-12: Dėl Tauragės rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdžio

Savivaldybės tarybos komitetai sudaromi savivaldybės tarybai teikiamiems klausimams preliminariai nagrinėti ir išvadoms bei pasiūlymams teikti, kontroliuoti, kaip laikomasi įstatymų ir vykdomi savivaldybės tarybos, mero sprendimai.

DĖL TAURAGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS ŠVIETIMO, KULTŪROS IR SPORTO KOMITETO POSĖDŽIO

2024 m. vasario mėn. 15 d. (ketvirtadienį) 10.00  val.  kviečiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos Švietimo kultūros ir sporto komiteto posėdis.

Posėdis vyks mišriuoju būdu – komiteto nariams fiziškai susirenkant į komiteto posėdį 401 kab. arba dalyvaujant nuotoliniu būdu.

DARBOTVARKĖ:

 Dėl pritarimo Tauragės rajono savivaldybės administracijai dalyvauti „Lietuvos jaunimo sostinė 2025 m.“ finansavimo konkurse.

  1. Dėl draudimo naudoti civilinės pirotechnikos priemones Tauragės rajono savivaldybės teritorijoje organizuojamuose viešuosiuose renginiuose.
  2. Dėl Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2021 m. birželio 23 d. sprendimo Nr. 1-207 ,,Dėl Tauragės rajono savivaldybės seniūnaičių sueigos ir išplėstinės seniūnaičių sueigos nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo.
  3. Dėl Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro pavadinimo pakeitimo ir Tauragės švietimo centro nuostatų patvirtinimo.
  4. Dėl profesijų, kurių darbuotojų trūksta Tauragės rajono savivaldybėje, sąrašo patvirtinimo.
  5. Dėl Tauragės rajono savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos   (vasaros poilsio) programų finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo.
  6. Dėl Tauragės reprezentacinio sporto klubo VšĮ „R. Baciuška“ dalinio finansavimo.
  7. Dėl reprezentacinio Tauragės dvikovinių sporto šakų klubo „SC Kova“ dalinio finansavimo.
  8. Dėl reprezentacinio sporto klubo VšĮ „Tauragės futbolas“ papildomo dalinio finansavimo.
  9. Dėl reprezentacinio sporto klubo VšĮ „Tauragės   krepšinis“ dalinio finansavimo.
  10. Kiti klausimai.
Posėdžio data: 2024 m. vasario mėn. 15 d. (ketvirtadienį) 10.00  val. 
Posėdžio vieta: Posėdis vyks mišriuoju būdu – komiteto nariams fiziškai susirenkant į komiteto posėdį 401 kab. arba dalyvaujant nuotoliniu būdu.
Scroll to Top