Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Koronaviruso situacija VšĮ Tauragės ligoninėje

Spalio 27-28 d. duomenimis, VšĮ Tauragės ligoninėje patvirtinta 13 pirminių infekcijos teigiamų PGR tyrimų rezultatų. Galimas infekuotumas įtartas 9 medicinos darbuotojams, dirbusiems Vidaus ligų, Slaugos–palaikomojo gydymo, Akušerijos-ginekologijos skyriuose. 4 ligoninės darbuotojai yra izoliacijoje dėl sąlyčio su užsikrėtusiais asmenimis.

VšĮ Tauragės ligoninė informavo, kad 4 atvejai nustatyti besimptomiams ligoninės pacientams, gydomiems dėl kitų ligų. 3 pacientai išleisti izoliuotis į namus šeimos gydytojo priežiūrai, baigus skubios pagalbos paslaugų teikimą, 1 pacientas dėl gretutinių ligų gydomas naujai sukurtame ligoninės padalinyje, skirtame gydyti koronovirusine infekcija paveiktiems asmenims.

Didžioji dalis nustatytų atvejų yra besimptomiai, todėl ligoninėje vykdomas prevencinis visų pacientų patikrinimas dėl infekuotumo prieš invazines procedūras.

Ligoninėje nuo šiandien vienai savaitei stabdomos planinės ortopedijos–traumatologijos ir ginekologijos asmens sveikatos priežiūros paslaugos. Skubi, būtinoji medicininė pagalba teikiama ligoninės Priėmimo–skubios pagalbos skyriuje.

Pacientai, turintys infekcinių ligų simptomų, pirminių sveikatos priežiūros įstaigų nedarbo laiku priimami ligoninės Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriuje izoliacinėse palatose ir pagal atitinkamą patologijos profilį nukreipiami tolimesniam gydymui ligoninėje arba į kitas gydymo įstaigas. Pacientai, kuriems nereikalingas stacionarinis gydymas, išleidžiami izoliuotis arba gydytis namuose iki tyrimo dėl COVID-19 ligos atsakymo.

Gerbiami pacientai, tikimės iš Jūsų esamos situacijos supratimo ir konstruktyvaus bendravimo. Tik taip galime užtikrinti visų paslaugų teikimą COVID-19 epidemijos fone“, –sako Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai D. Masiulionis.

Primename, kad pacientams, atvykstantiems į ligoninės priėmimo–skubiosios pagalbos skyrių, būtina dėvėti apsaugines veido kaukes tiek lauke, tiek viduje, sklandžiai ir teisingai informuoti personalą apie savo atvykimo priežastis, ligos eigą, tikėtinus kontaktus su užsikrėtusiais.

Pasidalinkite
Scroll to Top