Švęskime Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dieną kartu! Kovo 11-ąją dieną, paminint 33-iuosius Laisvės metus, visas miestas susiburs prisiminti, patirti ir pasidžiaugti Laisve.
Minėjimas Švč. Trejybės bažnyčioje:
- 12:00 – Šv. Mišios
- 13:00 – Koncertas ir himno giedojimas
(Dėl pakitusių oro sąlygų, Ansamblio Jūra sveikinimas, turėjęs vykti prie Tauro statulos, atšauktas).
Mugė
- 10:00 – 17:00 – Bažnyčių gatvė
Visą dieną Tauragėje laukia malonus miesto bruzdesys – Bažnyčių gatvėje įsikurs tradicinė Kaziuko mugė. Taip pat, pasirodys Tauragės meno kolektyvai, o popietę Mugės organizatoriai dovanoja Gintarės Karaliūnaitės ir Radži koncertą.
Mugės scenoje:
- 11:00 – 12:00 – Meno kolektyvų koncertas – Folkloro ansamblis „Radasta“, vokalinis ansamblis „Dar pabūkim“, vokalinė grupė „Diena“, solistai ir duetai.
- 14:00 – 15:00 – Gintarė Karaliūnaitė
- 15:00 – 16:00 – Radži
Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]




