Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

KTU architektūros studentų darbų paroda „Tauragė: žaliojo miesto vizijos“

Kauno Technologijos Universiteto architektūros ketvirto kurso studentai kviečia jus į ypatingą parodą, skirtą Tauragės ateities urbanistinėms vizijoms ir žaliajai miesto transformacijai tyrinėti. Ši paroda yra intensyvių tyrimų ir kūrybiško darbo rezultatas, kurio metu studentai tyrinėjo įvairius miesto iššūkius, Tauragės istorinę, ekonominę, gamtinę, socialinę bei kultūrinę aplinką, ir bei kūrė miesto planavimo strategijas.

Parodos tema – „Tauragė: žaliojo miesto vizijos“. Čia studentai pristatys savo projektus, kurie siekia integruoti gamtą ir architektūrą, sukuriant tvarias ir estetiškas erdves.

Parodos "Žaliojo miesto vizijos" reklama

Šioje parodoje susipažinsite su projektais, kuriuose atsispindi įvietinti studentų dizaino sprendimai, inovatyvūs bendruomenių įtraukimo būdai siekiant planuoti tvarius ateities miestus, bei žaliųjų miesto principų derinimas jau egzistuojančiame kontekste.

Prisijunkite prie parodos pristatymo renginio, vyksiančio liepos 3 d., pirmadienį, 15:00 val. ir sužinokite, kaip Žaliojo kurso idėjos gali pakeisti Lietuvos miestų ateitį.

Paroda vyks iki rugpjūčio 30 d.. Parodoje eksponuojami Kauno Technologijos Universiteto ketvirto architektūros kurso studentų projektai:

Gintarė Pociūtė
„Tvari miesto plėtra: sveikatingumo gerinimas ir miestų plėtimosi kontrolė vystant žaliosios ir mėlynosios infrastruktūros tinklą”

Vijūnė Brazytė
„Tauragė – pirmasis „sponge city” Lietuvoje“

Marija Gaidukevičiūtė
„Tauragės potencialo paieškos naujai atrandant miesto viešąsias erdves laisvalaikiui ir investicijoms“

Pasidalinkite
Scroll to Top