Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

KVIEČIAME DALYVAUTI ANONIMINĖJE APKLAUSOJE, SIEKIANT GERESNIO SVEIKATOS, SOCIALINIŲ, ŠVIETIMO IR KITŲ PASLAUGŲ TEIKIMO PRIEINAMUMO IR TOBULINIMO

LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrove UAB „Factus Dominus“ kviečia Tauragės rajono savivaldybės gyventojus dalyvauti sociologinėje apklausoje analizuojant paslaugų šeimai prieinamumą. Apklausoje gali dalyvauti visos šeimos: jaunos ir pagyvenę; sveikos ir slaugančios ligonius; ekonomiškai klestinčios ir skurstančios; gyvenančios mieste ar kaime. Šiuo apklausos tyrimu siekiama išsiaiškinti, su kokiomis problemomis, sunkumais susiduria Lietuvos šeimos, vieniši gyventojai, kaip tobulinti teikiamų paslaugų sistemą.

Lietuvos šeimos (namų ūkiai) pasižymi didele įvairove. Tai– jaunos ir ilgesnę patirtį turinčios šeimos, senjorai, pilnos ir nepilnos šeimos, pasiturinčios ir sunkiau gyvenančios, taip pat šeimos, kurios prižiūri savimi negalinčius pasirūpinti neįgalius asmenis. Svarbu visų šeimų ir jų gyvenimiškų situacijų įvairovė. Išnagrinėjus atsakymus, jų pagrindu bus siekiama tobulinti paramos ir pagalbos šeimai sistemą šalyje.

Anketa anoniminė. Vardo, pavardės, kitų tapatybę atskleidžiančių duomenų nurodyti nereikia. Dalyvaudami apklausoje, prisidėsite prie savo šeimos ir kitų Tauragės rajono savivaldybės šeimų gerovės. Jūsų nuomonė bus išgirsta, tad itin svarbu, kad anketa būtų užpildyta išsamiai ir iki galo.

Elektroninė apklausa: https://www.factus.lt/survey/index.php?sid=73649&lang=lt

Pasidalinkite
Scroll to Top