Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kviečiame dalyvauti atrankoje ir gauti finansavimą ISM universiteto studijų programai „Švietimo lyderystė“ 2022 m.

Švietimo institucijų, mokyklų vadovus, vadovų pavaduotojus, mokytojus bei kitus švietimo sistemos darbuotojus kviečiame dalyvauti atrankoje ir gauti finansavimą ISM universiteto studijų programai „Švietimo lyderystė“ 2022 m. 

Magistrantūros programos „Švietimo lyderystė“ tikslas – parengti aukštos kvalifikacijos švietimo profesionalus, padėti jiems siekti asmeninio ir profesinio tobulėjimo, suteikti vadybinių ir lyderystės žinių, kurios leis užtikrintai jaustis savo rolėje, suteiks drąsos įgyvendinti savo ambicijas bei kandidatuoti į lyderystės reikalaujančias pozicijas.

Paskaitų metu gautos įžvalgos leis iš naujo pažvelgti į savo darbą, organizaciją ir švietimo sistemą. Programos dalyviai į švietimo įstaigos procesus pažvelgs iš platesnės perspektyvos – aiškinsis strategiją ir vertės kūrimo principus, daugiau sužinos apie rinkodarą, žmogiškųjų ir materialiųjų išteklių valdymą, tvariąją lyderystę ir bendruomenių telkimą bei dar daug kitų svarbių sričių.

Pageidaujantys studijuoti formaliosiose studijose magistrantūros programoje „Švietimo lyderystė“ ISM iki 2022 m. liepos 15 d. turi pateikti užpildytą Paraišką Tauragės rajono savivaldybės administracijos Gyventojų priėmimo kabinete (Respublikos g. 2, 116 kab.) arba atsiųsti el. p. [email protected]. Atrinktų kandidatų studijas finansuos Tauragės rajono savivaldybė.

Paraiškos forma

Pasidalinkite
Scroll to Top