Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kviečiame dalyvauti Globalios Tauragės hakatone

Gruodžio 27-30 dienomis vyks virtualus Globalios Tauragės hakatonas, kuriame kviečiami dalyvauti tauragiškiai išvykę į svečias pasaulio šalis, kitus Lietuvos miestus ir visi norintys prisidėti prie geresnės ateities Tauragės rajone kūrimo.

Globalios Tauragės hakatonas – tai keturių dienų renginys, skirtas skatinti Tauragės rajono inovacijas įvairiose srityse. Hakatono tikslas – generuoti idėjas, kaip spręsti Tauragės rajono ir čia esančių erdvių ar vietų įveiklinimo problemas bei pasiūlyti alternatyvius ir inovatyvius sprendimo būdus. Hakatono metu bus ieškoma sprendimų, kaip Tauragę paversti dar sveikesniu, žalesniu, švaresniu, išmanesniu ir judresniu rajonu.

Hakatono dalyviai spręs iššūkius susijusius su Tauragės hipodromo įveiklinimu, atsinaujinančia energetika, turizmu. Išskiriami šie iššūkiai:

  • Tauragės Hipodromo įveiklinimas;
  • „Žalioji Tauragė“ ir orientavimasis į atsinaujinančią energetiką;
  • Pagramančio regioninio parko įveiklinimas.

Dalyvavimas hakatone –  puiki galimybė palaikyti ryšį su savo gimtuoju kraštu, užmegzti naujas pažintis su kitais veikliais kraštiečiais bei pateikti naudingų idėjų Tauragės rajono savivaldybei. Idėjų įgyvendinimas bus svarstomas drauge su globalios Tauragės ambasadoriais.

Registruotis galima jau dabar – dalyvavimas yra nemokamas. Geriausių idėjų autoriai bus apdovanoti piniginiais prizais nuo 100 iki 300 eurų.

Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite ČIA.

Pasidalinkite
Scroll to Top