Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kviečiame į šiandien vyksiantį „Poezijos pavasario“ vakarą!

Šiandien Tauragėje prasideda poezijos pavasaris –  festivalis, kuriame savo kūrybą skaito Lietuvos ir užsienio poetai, dalyvauja aktoriai, dainininkai, muzikantai, dailininkai. Visus tauragiškius ir miesto svečius kviečiame į Birutės Baltrušaitytės viešąją biblioteką, kur savo kūrybą nuo 18 val. skaitys įvairūs autoriai.

Bibliotekoje savo kūrybą skaitys Lietuvos rašytoja, žurnalistė, poetė ir dramaturgė Laura Sintija Černiauskaitė, jaunieji poetai Paulius Norvila ir „Pirmosios knygos“ konkurso laimėtoja Laura Kromalcaitė, Lietuvos poetas, prozininkas, literatūros kritikas, vertėjas Benediktas Januševičius, dainas poetų eilėmis atliks Lietuvos teatro ir kino aktorius, režisierius, dainuojamosios poezijos koncertų organizatorius, dainų autorius ir atlikėjas Gediminas Storpirštis. Prie poezijos skaitymų, kaip visada, prisijungs ir tauragiškiai kūrėjai – Tauragės literatų klubo „Žingsniai“ narės Lina Astrauskienė, Justina Trilikauskienė, Iveta Skurvydienė ir Žalgirių gimnazijos moksleivė Kornelija Mikalauskaitė. Vakaro metu koncertuos Tauragės meno mokyklos ugdytiniai.

Prieš prasidedant renginiui, autoriai  (Laura Sintija Černiauskaitė, Laura Kromalcaitė, Benediktas Januševičius,  Paulius Norvila, Gediminas Storpirštis) bei Viešosios bibliotekos vadovė Meilutė Parnarauskienė lankėsi Tauragės rajono savivaldybės administracijoje, kur meras D. Kaminskas tarė sveikinimo žodį bei padėkojo už puoselėjamą kultūrą bei kūrybinį darbą.

Festivalį rengia Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas. Renginį remia Tauragės rajono savivaldybė.

Pasidalinkite
Scroll to Top