Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kviečiame įmones dalyvauti Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų 2021 konkurse

Pratęstas terminas teikti paraiškas Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkursui. Kasdienėje savo veikloje socialinės atsakomybės principus taikančios įmonės kviečiamos dalyvauti Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkurse ir teikti paraiškas iki lapkričio 15 d. Pasinaudoti galimybe laimėti vieną iš apdovanojimų ypač kviečiamos labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės.

Šiemet konkurse varžomasi dėl penkių nominacijų: „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, „Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“ ir „Šeimai palankiausia darbovietė“.

Išskirtinį dėmesį visuomenei, darbuotojams ir aplinkai pademonstravusi įmonė, 2021 m. prisidėjusi prie socialinės atsakomybės principų taikymo savo veikloje, bus pagerbta prestižine nominacija „Metų socialiai atsakinga įmonė“. Šis apdovanojimas skiriamas įmonei, pateikusiai paraiškas į kelias ar visas nominacijas ir pasiekusiai didelę pažangą visose socialinės atsakomybės srityse – rūpinasi bendruomenėmis, aplinka, savo darbuotojais, nenusisuka nuo labiausiai pažeidžiamų visuomenės narių ir skatina toleranciją.

NAVA pretendentais gali būti Lietuvos Respublikoje įregistruotos įmonės. Pretendentai gali kandidatuoti į vieną, kelias ar visas nominacijas. Dėl kiekvienos nominacijos pildoma atskira paraiška. Jei nominacijai ( oms) pretendentą teikia ne jis pats, o kitas asmuo, toks siūlymas turi būti su juo iš anksto suderintas, prie paraiškos pridedant tai patvirtinantį (-čius) dokumentą (-us).

Nominacijai „Metų socialiai atsakinga įmonė“ atskira paraiška nerengiama, o apdovanojimas skiriamas, atsižvelgiant į įmonių kitose jų teikiamose paraiškose pateiktą informaciją.

Įmonių paraiškas prašome pateikti DOC ir PDF formatais elektroniniu paštu adresu [email protected] iki 2021 m. lapkričio 15 d.

Detalesnę informaciją, paraiškų formas ir ankstesnių metų nugalėtojus taip pat galite rasti ČIA

Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Socialinio dialogo skyrių (patarėją Liudviką Gražulienę, tel. +370 687 29 395, el. paštas [email protected]).

1. Paraiškos forma „Metų darbovietė“
2. Paraiškos forma „Metų bendruomeniškiausia įmonė“
3. Paraiškos forma „Aplinkai draugiškiausia įmonė“
4. Paraiškos forma „Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“
5. Paraiškos forma „Šeimai palankiausia darbovietė“

Pasidalinkite
Scroll to Top