Gatvės muzikos dienai – jau 20 metų! Gegužės 16 d. kviečiame švęsti drauge!
Visus dainuojančius ir grojančius tauragiškius kviečiame į Gatvės muzikos dieną – čia galėsite atskleisti savo talentus ir pasirodyti tiek vieni, tiek su grupėmis.
Registruokitės ir pasirodykite skirtingose miesto erdvėse – Bažnyčių gatvėje, prie SEB banko, Atgimimo aikštėje, Centro turguje, J. V. Kalvano parke bei kitose vietose.
Registracija – www.gmd.lt
Gatvės muzikos dieną švęsti kviečiame ir neregistruotus atlikėjus, todėl šią dieną drąsiai muzikuokite bet kur, kur tik norisi – išeikite į lauką, dalinkitės savo talentu ir džiuginkite Tauragę gyva muzika!

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]




