Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kviečiame siūlyti kandidatus Garbės piliečio vardui už nuopelnus Tauragės rajonui gauti

ženklasNuo kovo 8 iki kovo 27 dienos kviečiame siūlyti kandidatus Tauragės rajono savivaldybės Garbės piliečio vardui už nuopelnus Tauragės rajonui gauti. Garbės piliečio vardas gali būti suteikiamas Lietuvos Respublikos taip pat bet kurios užsienio valstybės piliečiams už ypatingus nuopelnus ir pastangas garsinant savo darbais Tauragės rajono savivaldybės vardą šalyje ir pasaulyje bei išskirtinį indėlį į Tauragės rajono savivaldybės mokslo, švietimo, kultūros, sveikatos apsaugos, sporto, verslo, socialinio vystymo, žemės ūkio bei kitas sritis, taip pat už aktyvią visuomeninę veiklą.

Siūlyti suteikti garbės piliečio vardą gali:

  • Tauragės rajono savivaldybės meras, Savivaldybės tarybos nariai, Savivaldybės vykdomosios institucijos, seniūnai;
  • Tauragės rajono savivaldybės įstaigos, įmonės, įregistruotos visuomeninės, kūrybinės, religinės ir kitos juridiškai teisėtos organizacijos, vietos bendruomenės, asmenų grupės (ne mažiau kaip 20 asmenų) ir kiti juridiniai asmenys (institucijos).

Siūlymas asmeniui suteikti garbės piliečio vardą pateikiamas raštu Tauragės rajono savivaldybės tarybos sudarytai Tauragės rajono savivaldybės garbės piliečio vardo suteikimo komisijai. Už pateiktų duomenų apie siūlomą asmenį teisingumą atsako siūlymo teikėjas.

Kartu su siūlymu suteikti garbės piliečio vardą turi būti pateikta informacija apie siūlomą kandidatą:

  • detalus gyvenimo aprašymas;
  • darbų ir nuopelnų Tauragės rajono savivaldybei (Lietuvos Respublikai, pasaulio bendrijai ar kitoms valstybėms) aprašymas bei rekomendacija.

Apdovanojimai teikiami valstybinių, profesinių ir kitų švenčių ar svarbių ir reikšmingų įvykių proga. Teikimą, siūlymą galite siųsti elektroniniu paštu [email protected] arba palikti Tauragės rajono savivaldybės pašto dėžutėje adresu Respublikos g. 2, Tauragė.

Siūlymo suteikti Tauragės rajono garbės piliečio vardą forma

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Pratęsiami eismo ribojimai Veterinarijos gatvėje
Užsitęsus vykdomiems darbams, pratęsiami eismo ...
Skaityti daugiau »
Tauragės regiono NVO tarybų forumas 2024
Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos ...
Skaityti daugiau »
Eismo ribojimai T. Ivanausko gatvės atkarpoje birželio 20 dieną
Birželio 20 dieną, 8-17 val. ...
Skaityti daugiau »
Scroll to Top