Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kviečiame teikti paraiškas gauti kompensacijas už taršių šildymo katilų keitimą

Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia gyventojus teikti prašymus dėl mažiau taršių šildymo įrenginių keitimo. Iš viso iš Klimato kaitos programos tam skirta 13 mln. eurų.

Teikti prašymus individualių gyvenamųjų namų ir daugiabučių namų, kurie neprijungti prie centrinio šildymo, savininkai gali per APVA informacinę sistemą APVIS iki liepos 15 d.

Galimi Pareiškėjai:

  • Fiziniai asmenys Lietuvos Respublikoje nuosavybės teise valdantys gyvenamąjį namą (t. y. vieno buto pastatą arba gyvenamosios paskirties butą dviejų butų arba daugiabučiame pastate).
  • Pareiškėjas projektą turi įgyvendinti Lietuvos Respublikoje nuosavybės teise valdomame vienbučiame name arba bute (dvibučių ir daugiabučių pastatų atveju), kurie Nekilnojamojo turto kadastro įstatymo nustatyta tvarka suformuoti kaip atskiri nekilnojamojo turto objektai gyvenamajame name ir jiems suteikti unikalūs numeriai), kurio statyba teisės aktų nustatyta tvarka yra užbaigta ir pastatas įregistruotas VĮ Registrų centro
  • Nekilnojamojo turto registre ne mažiau kaip 5 metus (t. y. namo baigtumo procentas nurodytas ne mažesnis kaip 100 proc. ir po statybos pabaigos metų, nurodytų VĮ Registrų centro Nekilnojamojo turto registro duomenų banko išraše, praėję ne mažiau kaip 5 metai iki metų, kuriais paskelbiamas kvietimas teikti projekto registracijos formas).
  • Kompensacinė išmoka neteikiama, kai gyvenamojo namo paskirtis yra sodo namas. Tuo atveju, jeigu paskirtis keičiama arba yra pakeista iš sodo namo į gyvenamąjį namą turi būti nuo paskirties pakeitimo, nurodytos Nekilnojamojo turto registro duomenų banko išraše, praėję ne mažiau kaip 5 metai iki metų, kuriais paskelbiamas kvietimas teikti projekto registracijos formas.

Daugiau informacijos ir kvietimą teikti paraišką rasite ČIA.

Pasidalinkite
Scroll to Top