Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kviečiame teikti prašymus dėl būsto šildymo ir vandens išlaidų kompensacijų

Prasidėjus šildymo sezonui raginame Tauragės rajono savivaldybės gyventojus kreiptis dėl būsto šildymo ir vandens išlaidų kompensacijų skyrimo.

Miesto gyventojai kviečiami kreiptis darbo dienomis nuotoliniu būdu Socialinės paramos skyriaus telefonais: (8446) 62838, (8 446) 62 839, (8 679) 03 114, (8 679) 03 118, (8 679) 03 116 arba Gyventojų priėmimo kabinete (Respublikos g. 2, Tauragėje). Prašymus dėl būsto šildymo išlaidų, geriamojo ir karšto vandens išlaidų kompensacijų taip pat galima teikti ir elektroniniu būdu per socialinės paramos informacinę sistemą www.spis.lt

Tauragės rajono savivaldybės kaimiškųjų seniūnijų gyventojai dėl kompensacijų skyrimo kreipiasi į seniūniją pagal savo deklaruotą gyvenamąją vietą.

Primename, kad kreipiantis dėl piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams (socialinės pašalpos, būsto šildymo ir vandens išlaidų kompensacijų) ekstremaliosios situacijos ir karantino laikotarpiu bei 6 mėnesius po jų atšaukimo, nustatant teisę į piniginę socialinę paramą, bendrai gyvenančių asmenų arba vienų gyvenančių asmenų nuosavybės teise turimas turtas nevertinamas.

Daugiau apie socialinę paramą rasite ČIA.

Pasidalinkite
Scroll to Top