Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kviečiame teikti prašymus mokesčių lengvatoms, remiantiems švietimo, kultūros, socialinius ir (ar) sporto projektus Tauragėje

Primename, kad 2023 m. spalio 25 d. Tauragės rajono savivaldybės taryba, sprendimu  Nr. 1-314 ,,Dėl švietimo, kultūros, socialinių ir porto projektų rėmimo skatinimo“, patvirtino Mokesčių lengvatų juridiniams asmenims, remiantiems švietimo, kultūros, socialinius ir (ar) sporto projektus Tauragės rajono savivaldybėje, taikymo taisykles.

Vadovaujantis patvirtintomis taisyklėmis, Juridiniams asmenims remiantiems švietimo, kultūros socialinius ir (ar) sporto projektus Tauragės rajono savivaldybėje, gali būti taikomos iki 50 proc. suteiktos paramos dydžio (bet ne daugiau nei 5000 Eur) žemės, nuomos už valstybinę žemę ir nekilnojamojo turto mokesčių, mokamų į Tauragės rajono savivaldybės biudžetą lengvatos.

Mokesčių lengvatos taikomos Paramos teikėjams, remiantiems švietimo, kultūros socialinius ir (ar) sporto projektus Tauragės rajono savivaldybėje, kai:

  • remiami Tauragės rajono renginiai (šventės, festivaliai, parodos ir kt.);
  • remiami žymūs Tauragės rajono menininkai, turintys meno kūrėjo statusą;
  • remiami žymūs Tauragės rajono meno, kultūros kolektyvai;
  • remiami rajono sportininkai ir komandos, atstovaujantys rajonui ir šaliai, olimpinės ir parolimpinės rinktinės kandidatai ar nariai;
  • remiami sporto renginiai, vykdomi Tauragės rajone;
  • remiami švietimo, inovacijų, socialiniai projektai.

Kviečiame paramos teikėjus iki š. m. kovo 1 dienos teikti prašymus minėtoms lengvatoms gauti.

Daugiau informacijos paspaudus NUORODĄ.

Konsultacijas teikia Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistė Aušra Stankienė el. paštu – [email protected] arba tel. +370 671 42371.

Pasidalinkite
Scroll to Top