Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kvietimas dalyvauti mokinių fotografijų konkurse-parodoje „Gamtos akimis“

Aplinkos apsauga – vienas esminių šių dienų visuomenės iššūkių. Tik švarioje ir sveikoje aplinkoje žmogus jaučiasi gerai.

Šio konkurso parodoje gali dalyvauti visi Tauragės regiono mokymo įstaigų mokiniai (asmeniškai arba atstovauti klasei, švietimo įstaigai, bendruomenei ar kt. organizacijai).

Parodos tikslas – pakviesti jaunąją kartą susimąstyti, koks yra jų gamtos problemų suvokimas, kokie galimi problemų sprendimo būdai, koks vyrauja požiūris į gamtą ir kiek atsakomybės yra kiekviename mūsų susiduriant su gamtosaugos problemomis. Norime paskatinti geriau pažinti, saugoti ir puoselėti gamtą siekiant, kad vaikas pajustų harmoniją su gamta bei suprastų, kad kiekvienas veiksmas gamtoje, kaip ir gyvenime, turi pasekmes.

Tam, kad jaunimas aktyviai ir prasmingai galėtų dalyvauti aplinkos politikoje, norime, kad jis įgytų kuo daugiau žinių, kad aiškiau ir lengviau suvoktų aplinkos problemas, jų priežastis, sprendimo būdus bei savo atsakomybę. Norime, kad kiekvienas suprastų, jog gali prisidėti prie aplinkosaugos problemų sprendimų ir taptų svarbiu dalyviu darnios, žalios ir švarios aplinkos puoselėjime.

Parodos atidarymą planuojame spalio 22 dieną, o likusi informacija dėl tikslios vietos ir laiko bei diskusijos dalyvių bus pateikta artimiausiu metu.

Gamtoje esame svarbūs kiekvienas: ir mažas, ir didelis, ir jaunas, ir sukaupęs nemažą gyvenimiškąją patirtį. Tad spalio 22 dieną organizuojamoje diskusijoje esi laukiamas jei Tau svarbi klimato kaita, gamtosaugos aktualijos bei mūsų miesto Tauragės siekiai tapti žaliausia savivaldybe Lietuvoje.

Informacija dėl asmeninių duomenų apsaugos:
Dalyviai, atsiuntę el. paštu savo darbus, sutinka, kad ši informacija – vardas, pavardė, amžius, klasė, mokykla (bendruomenė, organizacija) – bus viešinami ir naudojami konkurso tikslais. Visi asmeniniai duomenys bus naudojami tik šios parodos „Gamtos akimis“ atidarymo bei eksponavimo metu.

Lietuvos Respublikos Seimo narys Romualdas Vaitkus

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top