Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

L.-d. „Ąžuoliukas“ surengtame raiškiojo skaitymo konkurse apdovanoti mažieji skaitovai

Lopšelyje–darželyje „Ąžuoliukas“ vyko rajono raiškiojo skaitymo šventė-konkursas „Skamba žodelis – šypsosi akelės “. 17 mažųjų skaitovų kartu su mokytojais atvyko iš lopšelių-darželių „Kodėlčius“, „Žvaigždutė“, „Ąžuoliukas“, vaikų reabilitacijos centro-mokyklos „Pušelė“, „Šaltinio“ ir Tarailių progimnazijų. 

Kiekvienas šventės dalyvis išraiškingai, žaviai ir originaliai perteikė pasirinkto kūrinio nuotaiką. Vertinimo komisija (Tauragė rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Danguolė Petkienė, Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro metodininkė Daiva Kiniulienė ir lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ logopedė Virginija Kirsnienė) buvo sužavėta mažųjų išraiškos gebėjimais.

Nominacijos skirtos:

  • Išraiškingiausiam skaitovui – Karinai Damijonaitei, Tauragės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“, mokytoja Birutė Antanaitienė.
  • Nuoširdžiausiam skaitovui – Matui Meiliui, Tauragės lopšelis-darželis „Žvaigždutė“, mokytoja Gitana Erciuvienė.
  • Artistiškiausiams skaitovui – Jutai Zinkutei, Tauragės lopšelis-darželis „Kodėlčius“, mokytoja Stanislava Blažytė.
  • Originaliausiam skaitovui – Vytautei Andriuškaitei, Tauragės lopšelis-darželis „Kodėlčius“, mokytoja Ramunė Bodrenkovienė.
  • Linksmiausiam skaitovui – Ignui Ivaščenko, Tauragės lopšelis-darželis „Kodėlčius“, mokytoja Ramunė Karpienė.

Visiems šventės dalyviams padėkas ir atminimo dovanėles įteikė direktorė Viktorija Paulauskienė. Vadovė įteikė padėkas ir renginio organizavimo komandai: Tauragės rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei Danguolei Petkienei, Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro metodininkei Daivai Kiniulienei, lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktoriaus pavaduotojai ugdymui Gretai Čiapienei ir mokytojoms metodininkėms Ramunei Kumpienei ir Indrei Rusteikienei. Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro metodininkė Daiva Kiniulienė įteikė padėkas pedagogams.

Pasidalinkite
Scroll to Top