Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Laisvalaikio ir žaidimų infrastruktūra Kartų parke

Kovo 8 d. su UAB „Traida“ pasirašyta sutartis dėl vaikų žaidimų įrenginių ir jų montavimo Tauragėje, Kartų parke. Naująją vaikų pramogų erdvę sudarys spyruoklinės, pusiausvyros ir kitos sūpynės, žaidimų ir veiklos bokštas, žaidimų stalas su kėdėmis, balansiniai įrenginiai, tunelis, žaidimų namas, karuselė ir kitos vaikų mėgstamos atrakcijos. Šios sutarties vertė – 51 425,00 Eur.

Iš viso Kartų parkui sutvarkyti numatyti trys darbų etapai, kurių metu teritorija bus pritaikyta Tauragės rajono gyventojų poreikiams. Pirmasis darbų etapas jau baigtas, jo metu parke pašalinti menkaverčiai medžiai ir krūmai, suformuoti nauji želdynai, įrengti pasivaikščiojimo takai, parko apšvietimas, sumontuotos vaizdo stebėjimo sistemos. Teritorijoje pastatyti suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovai, informaciniai stendai ir kt. Taip pat atlikta didžioji dalis darbų, numatytų antrajame etape – įrengtos vaikų žaidimų, treniruoklių ir tinklinio zonos, įrengta pirmoji inovatyvi vaikų žaidimų aikštelė Tauragėje, atlikti kiti parko tvarkymo darbai. Paskutiniuosius šio etapo darbus planuojama baigti iki šių metų birželio mėnesio.

Minėtus vaikų žaidimų aikštelės įrengimo darbus numatyta atlikti iki 2021 m. gegužės 1 d. Naujieji įrenginiai  bus pritaikyti tiek patiems mažiausiems, tiek vyresniems vaikams!

Pasidalinkite
Scroll to Top