Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Laisvės gatvėje – saugaus eismo priemonių diegimo darbai

Tauragėje, Laisvės gatvėje pradėti saugaus eismo priemonių diegimo darbai. Atkarpoje nuo J. Matulaičio g. iki Vymerio g. įrenginėjama iškili perėja su apšvietimu, gatvės bortai, pėsčiųjų ir dviračių takas, nuovažos automobiliams sustoti. Gatvėje taip pat įrenginėjami lietaus nuotekų tinklai.

Pasak rajono mero Dovydo Kaminsko, gatvės atkarpos tvarkymo sprendiniai buvo labai atidžiai parinkti, pirmiausia, atsižvelgiant į vaikų saugumo užtikrinimą.

„Ši gatvė yra C kategorijos, todėl pagal statybos reglamentą gali būti 6 – 6,5 m. pločio. Kaip pvz. šiuo metu statoma Naujoji gatvė (mažasis aplinkkelis) taip pat yra C kategorijos, numatytas gatvės plotis – 6,5 m., leistinas greitis – 50 km/h.

Šioje Laisvės g. atkarpoje leistinas greitis – 40 km/h, nes šalia yra ugdymo įstaiga. Dėl šios priežasties – maksimaliai užtikrinant vaikų saugumą ir saugaus greičio laikymąsi šioje gatvės atkarpoje – buvo nuspręsta gatvės plotį daryti 6 m., kas atitinka šios gatvės kategorijos reikalavimus“,– sakė D. Kaminskas.

Siekiant užtikrinti didesnį saugumą, prie mokyklos bus įrengta iškili, apšviesta pėsčiųjų perėja, taip pat įrengtos prailgintos (30 ir 39 m) autobusų stotelės nuovažos, kuriose tėvai saugiai galės išleisti vaikus į mokyklą.

Dešinėje gatvės pusėje bus įrengtas 2 m. pločio pėsčiųjų ir dviračių takas, kurį ateityje numatyta pratęsti toliau link Jovarų.

Darbus, kuriuos atlieka UAB „Dunokai, tikimasi atlikti iki gruodžio mėnesio pradžios.

Pasidalinkite
Scroll to Top