Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Lietuvoje už šilumą ir vėl mažiausiai moka tauragiškiai

Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) paskelbtais duomenimis, šilumos kaina Tauragėje – mažiausia tarp Lietuvos miestų. Visoje Lietuvoje sausio mėn. už šilumą mažiausiai moka UAB Tauragės šilumos tinklai aptarnaujami vartotojai (4,50 ct/kWh su PVM), daugiausiai – UAB „Nemenčinės komunalininkas“ aptarnaujami Vilniaus rajono vartotojai (15,53 ct/kWh su PVM).

Vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Lietuvoje sausio mėnesį, VERT duomenimis, yra 7,55 ct/kWh (be PVM). Palyginus su gruodžio mėn., kilovatvalandės kaina didėja 12,86 proc., per metus (2021 m. sausis / 2020 m. sausis) – kilovatvalandės kaina didėjo 78,07 proc.

Paskelbtais duomenimis, tauragiškiai – mažiausiai už šilumą mokantys Lietuvos gyventojai ne tik šį, bet ir praėjusį mėnesį. 

Šilumos kaina perskaičiuojama kiekvieną mėnesį, vertinant įsigyjamo kuro kainą, nuo ko ir priklauso kuro sąnaudos.  „Šilumos kainos dydį taip pat lemia sunaudotas šilumos energijos kiekis, t.y. užstatyti radiatoriai, seni langai, nesandarios sienos, sena šildymo sistema ir šilumos punktas bei kt. 

Pasidalinkite
Scroll to Top