Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Mažų miestelių krepšinio lyga kviečia burtis į komandas ir dalyvauti XXIII-ajame MMKL čempionate

Mažų miestelių krepšinio lyga kviečia Lietuvos miestų, rajonų, miestelių, kaimų ar bendruomenių krepšinio mėgėjus burtis į komandas ir dalyvauti XXIII-ajame MMKL čempionate. Komandos kviečiamos registruotis į tris pajėgumo divizionus (A, B ir 35+). Po pirmojo varžybų etapo į A diviziono atkrintamąsias nepatekusios komandos kovas pratęs B divizione, o B diviziono silpniausios komandos tęs kovas dėl C diviziono nugalėtojų vardo.

Nuostatuose gali būti daromos išimtys dėl tam tikrų miestų ar rajonų komandų dalyvavimo pagal atskirą prašymą.

35+ divizione šiemet gali dalyvauti žaidėjai gimę 1987 metais ir vyresni. Čempionato komandos bus suskirstytos į pogrupius kiek įmanoma išlaikant geografinį principą, jeigu nesusidarys reikiamas skaičius A ir B divizionams, komandos varžybas pradės viename pajėgumo divizione ir po to pagal pasiektus rezultatus išsiskirstys po atitinkamo lygio divizionus. Planuojama, kad iš viso bus apdovanota net 12 įvairaus lygio komandų.

Dalyvauti varžybose galės tik žaidėjai turintys galiojantį galimybių pasą (nebent Vyriausybės bus nustatyta kitaip).

Kiekvienas rungtynes aptarnaus du aikštės teisėjai, o detali rungtynių statistika bus vedama kompiuteriu ir gyvai transliuojama lygos svetainėje. Teisėjus ir statistikos operatorių paskiria bei apmoka lyga. Rungtynes priimanti komanda privalo pasirūpinti laikininku (protokolo pildyti nereikia).

Registracija

  • Pirminė registracija – iki rugsėjo 30 dienos el. paštu [email protected] atsiųsti komandos pavadinimą, miestelį ir nurodyti divizioną, kuriame dalyvausite.
  • Galutinė registracija – iki spalio 7 dienos el. paštu [email protected] atsiųsti užpildytą komandos paraišką, pateikti žaidėjų nuotraukas (jeigu nėra žaidę turnyruose iki šiol) ir įmokėti ne mažiau 30 proc. patvirtinto startinio mokesčio.

Planuojama čempionato pradžia spalio 16-17 arba 23-24 dienomis.

Kilus klausimams maloniai prašome susisiekti žemiau nurodytais kontaktais:

MMKL direktorius Martynas Karaliūnas Tel.: 8 600 03689 El.p.: [email protected] Internete: www.mml.lt ir www.facebook.com/mmlyga

Pasidalinkite
Scroll to Top