Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Medikams įteikti medaliai „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“

Liepos 15 dieną Klaipėdos universiteto Stasio Vaitiekūno auloje įteikti apdovanojimai  Klaipėdos regiono medikams, kurių pastangos padėjo sėkmingai suvaldyti COVID-19 pandemiją.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga padėkojo medikams už atsidavimą ir profesionalumą ir įteikė medalius „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“.

Specialiai sukurti medaliai įteikti ir Tauragės ligoninės, Tauragės pirminės priežiūros centro medikams bei Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojams, dirbusiems karščiavimo klinikoje, mobiliajame punkte, teikusiems skubiąją medicinos pagalbą. Sąrašas.

Įteikdamas medalius sveikatos apsaugos ministras A. Veryga dėkojo medikams už ryžtą, atsakomybę ir pasiaukojimą dirbant pirmosiose kovos prieš koronavirusą gretose.

„Kai pasaulis susidūrė su šiuo nauju virusu, jūs stojote į pirmąsias kovos gretas net iki galo nežinodami, kas yra priešas. Tačiau pasitelkę drąsą, profesionalius įgūdžius ir šaltą protą neleidote virusui įsigalėti ir išgelbėjote daug gyvybių. Jūsų dėka šiandien kitos šalys kalba apie Lietuvos sėkmės istoriją. O mes galime pridurti, kad tai buvo milžiniškų pastangų, nuoširdaus noro padėti ir pavyzdinio komandinio darbo istorija“, – per apdovanojimų ceremoniją kalbėjo A. Veryga.

Anot ministro, suvaldyti pandemiją padėjo ne tik profesionalus darbas su pacientais, bet ir medikų teiktos idėjos bei pasiūlymai, jų inicijuotos naujovės.

 

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top