Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Meras D. Kaminskas pasveikino pirmąjį šių metų Tauragės rajono naujagimį

Pirmosiomis naujųjų 2022-ųjų metų dienomis pasaulį išvydo ir pirmasis šių metų Tauragės rajono naujagimis. Sausio 2-ąją , 18.23 val. gimė 49 cm ir 3150 g berniukas. Pirmąjį šių metų naujagimį pasveikino Savivaldybės meras Dovydas Kaminskas. 

Berniuko tėvams, Robertai ir Vytui, ši atžala yra pirmoji. Naujam šeimos nariui ištrinktas Leono vardas. Tokį vardo pasirinkimą moteris aiškina paprastai: „tiek aš, tiek mano vyras pagal zodiako ženklą esame liūtai, todėl ir vaiką nusprendėme pavadinti panašiai skambančiu vardu (angl. lion)“,– sakė Roberta.

Naujagimį ir jo mamą aplankęs Savivaldybės meras Dovydas Kaminskas šeimai palinkėjo stiprios sveikatos ir sėkmės naujame gyvenimo etape. Šiuo metu kūdikio susilaukusi moteris jaučiasi puikiai, artimiausiu metu ji kartu su sūnumi keliaus namo.

Praėjusiais 2021-asiais metais mūsų Tauragės rajono savivaldybėje įregistruoti 329 naujagimiai, iš jų: 155 berniukai ir 174 mergaitės. Populiariausi mergaičių vardai Tauragėje buvo Lėja, Luka, Liepa, Iglė, Tėja, o berniukų – Markas, Kajus, Dominykas, Lukas ir Jokūbas.

Iš viso VšĮ Tauragės ligoninėje Akušerijos-ginekologijos skyriuje 2021-aisais gimė 414 naujagimių (Tauragės, Šilalės, Šilutės, Pagėgių, Jurbarko ir kitų rajonų).

[ngg src=”galleries” ids=”158″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top