Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Meras įteikė padėką „Metų specialisto“ apdovanojimą pelniusiai Ievai Drochnerytei

Vasario 10 d. Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) įteikė „Metų specialisto“ apdovanojimus, pagerbiant  visuomenės sveikatos specialistus, savo darbais reikšmingai prisidėjusius prie visuomenės sveikatos stiprinimo praėjusiais metais.

Šiemet, iškilmingų apdovanojimų metu, Raudondvario dvare, Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Metų specialisto“ apdovanojimą už  kūrybines idėjas, optimizmą ir rezultatyvų indėlį, įgyvendinant ankstyvosios intervencijos programą Tauragės raj. sav., už nuolatinį tobulėjimą pasitelkiant naujausias technologijas, vykdant sveikatos priežiūrą mokykloje, už sveikatai palankios mitybos žinių sklaidą savivaldybės ir regioniniu ir mastu, už drąsą ir iniciatyvą priimant naujus iššūkius, įgyvendinant Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro veiklos uždavinius, skiria visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą, Ievai Drochnerytei.

„Šis apdovanojimas yra puikus būdas atkreipti visuomenės dėmesį, kas yra visuomenės sveikata ir visuomenės sveikatos specialistas. Be galo norėčiau, kad visi visuomenės sveikatos specialistai turėtų galimybę būti taip garbingai įvertinti ir apdovanoti. To ir noriu palinkėti kolegoms. O visiems tauragiškiams – ieškoti galimybių rūpintis savo sveikata, o ne pasiteisinimų to nedaryti. Tariu nuoširdų ačiū direktorei Daivai Genienei, kolegoms bei Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenei už bendrystę, darbą kartu ir pasitikėjimą“, – emocijomis po gauto apdovanojimo dalinosi Tauragės visuomenės sveikatos biuro specialistė Ieva Drochnerytė.

Su Tauragės visuomenės sveikatos biuro specialiste susitiko ir Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, ir kuris padėkojo I. Drochnerytė. už  reikšmingą indėlį į Tauragės rajono gyventojų sveikatos priežiūrą.

Dėkoju už iniciatyvas profesinėje veikloje, sveikatai palankios mitybos žinių sklaidą bei svarų indėlį vykdant sveikatos priežiūrą Tauragės rajono mokyklose. Linkiu neišsenkančių kūrybinių idėjų, energijos ir tikslingos veiklos, kuri atlieptų visuomenės sveikatos stiprinimo tikslus ir uždavinius“ – susitikimo metu sakė meras D. Kaminskas.

Visuomenės sveikatos specialisto rinkimo ir pagerbimo tradiciją SVSBA puoselėja nuo 2016 metų.

Pasidalinkite
Scroll to Top