Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Mieste iškils Lietuvos istorinė vėliava

Šiais metais minimos 30-osios iškovotos laisvės metinės. Įprasminant šią sukaktį ir pagerbiant Sausio 13-osios didvyrius, Tauragėje bus įrengtas 30 metrų vėliavos stiebas su atminimo lentele sausio 13-osios aukoms atminti.

Vėliavos stiebui įrengti buvo siūlomos įvairios Tauragės miesto erdvės, pavyzdžiui, prie Vasaros estrados, Romos Katalikų bažnyčios,  Atgimimo aikštėje, Kultūros rūmų skvere. Vis dėlto, nuspręsta, kad Lietuvos istorinė vėliava suplevėsuos prie Tilto per Jūros upę – šlaito viršuje.

„Didelė vėliava pasitiks kiekvieną įvažiuojantį į Tauragę. Ateityje planuojame, kad visa teritorija aplink galėtų tapti Lietuvos Laisvės gynėjų kalva, kurioje toliau būtų kuriama mažoji architektūra įprasminanti ir pagerbianti visus Tautos didvyrius!”,– sakė Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Kalno viršuje plevėsuojanti vėliava  ne tik pasitiks kiekvieną įvažiuojantį į miestą, bet taip pat reprezentuos Tauragės rajono vertybes ir siekius. Istorinė Lietuvos vėliava žymi valstybingumo pradžią, o nuotraukoje matomi laiptai – nuolatinį Lietuvos tobulėjimą, kopimą aukštyn.

Šiuo metu atliekami paskutinieji vėliavos stiebo su atminimo lenta techninio projekto rengimo darbai, kuriuos atlieka UAB „Atamis”.

Pasidalinkite
Scroll to Top