Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Mieste pastatyta pirmoji dviračių saugykla

Šiandien, prie Tauragės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos pastato, pastatyta pirmoji dviračių saugykla mieste. Pirmiausia bus atliekamas šios saugyklos testavimas: analizuojami privalumai ir trūkumai, kuriuos pastebėjus rangovams bus pateiktos pastabos. Kol vyks testavimo darbai, gyventojai dar negalės naudotis naująja dviračių saugykla, tačiau jau greitai ne tik ši, bet ir visos darnaus judumo plane numatytos dviračių saugyklos bus atviros gyventojams. 

Pagal minėtą darnaus judumo planą Tauragės mieste bus įrengtos 75 rakinamos dviračių saugyklos prie daugiabučių gyvenamųjų namų. Taip pat bus pastatyti 235 dviračių stovai prie ugdymo įstaigų ir 2 dviračių stovėjimo aikšteles su stogeliais miesto cente (Dariaus ir Girėno g.–Respublikos g. sankryžoje ir Tauragės autobusų stotyje (Dariaus ir Girėno g. 38A). Kiekvienoje dviračių saugykloje vietos pakaks 8 gyventojų dviračiams.

Dviračių stovai (stovėjimo vietos) bus įrengtos prie šių ugdymo įstaigų: Tauragės „Versmės“, Tauragės „Žalgirių“ gimnazijų, Tauragės „Aušros“, Tauragės „Jovarų“ pagrindinių mokyklų, Tauragės Martyno Mažvydo, Tauragės „Šaltinio“ ir Tauragės Tarailių progimnazijų.

Dviračių saugyklose bus įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, apšvietimas. Gyventojai turės galimybę pakrauti elektrinius dviračius ir paspirtukus.

Net 85 proc. šio projekto yra finansuojama Europos sąjungos lėšomis.

[ngg src=”galleries” ids=”44″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top